دانلود بازی Portal Knights Adventurer – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/01/30 آپدیت v1.3.5 نسخه PLAZA اضافه شد.

Hollow King بار دیگر به این دنیای خیالی قدم گذاشته و آرامش خاطر را از مردمان این سرزمین ربوده است. حال تنها شما و دوستانتان هستید که باید این سرزمین را از شر اهریمن خلاص کنید! در بازی Portal Knights Adventurer شما تقریبا می توانید همه چیز بسازید. از این ساخته ها باید در جنگ های خود علیه دشمن استفاده کنید. در سرزمین های مختلف قدم بزنید و دشمنان را به خاک و خون بکشید. البته برای هر کاری نیز یک جایزه کسب خواهید کرد که می تواند شما را برای جنگ با دشمن آماده کند و شخصیت شما را بهبود ببخشد. در این بازی شخصیت های مختلف با توانایی های مختلف نیز موجود هستند که می توانید هر کدام را که به سلیقه شما نزدیک تر است انتخاب کنید.

سایر توضیحات: بازی Portal Knights Adventurer یک پک الحاقی جدید برای بازی Portal Knights است. بهبود مراحل بازی و اضافه شدن شخصیت های جدید همراه با رفع برخی ایرادات از ویژگی های این نسخه است. این بازی از ساخته های شرکت Keen Games است که توسط شرکت 505 Games به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Portal Knights Adventurer center

مشخصات بازی Portal Knights Adventurer :

نام بازی : Portal Knights Adventurerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Keen Gamesمنتشر کننده : 505 Gamesسبک بازی : اکشن – ماجرایی – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Portal Knights Adventurer

لینک دانلود