تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Portal Knights Creators – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/03/04 آپدیت 1.4.3 نسخه CODEX اضافه شد.

Hollow King شخصی است که تمام این سرزمین زیبا از نام او به لرزه می افتند و گل های رنگارنگ با شنیدن نامش رنگ می بازند. او کسی است که ترس و وحشت را برای این سرزمین به ارمغان آورده است و حالا شما و دوستانتان تنها امید های این سرزمین هستید تا شاید بار دیگر بتوانید صلح و دوستی را به این سرزمین بازگردانید. بازی Portal Knights Creators شما را به دنیایی می برد که در آن باید برای مبارزه با شیطان بزرگ آماده شوید و از حیلت های او رهایی یابید. در این بازی با دوستانی همراه هستید که در طول مراحل مختلف به شما کمک خواهند کرد.

سایر توضیحات: بازی Portal Knights Creators یک بازی ماجرایی و نقش آفرینی است که در آن شما می توانید ابزارآلات مختلف و نیز اسلحه های گوناگون را طراحی کنید و بسازید و با آنها به جنگ دشمن اصلی بروید. بازی Portal Knights Creators توسط شرکت Keen Games برای پلتفرم ویندوز تولید و توسط شرکت 505 Games به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Portal Knights جدید

مشخصات بازی Portal Knights Creators :

نام بازی : Portal Knights Creatorsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Keen Gamesمنتشر کننده : 505 Gamesسبک بازی : اکشن – ماجرایی – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Portal Knights Creators

لینک دانلود