تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Practisim VR – PC نسخه Early Access

در Practisim VR شما هم اکنون می توانید یک شبیه سازی دقیق از ورزش رقابتی عملی تیراندازی را تجربه کنید. این تجربه VR اجازه می دهد تا شما را در مسابقات IPSC، USPSA، Pro-am و فولاد چالش در راحتی از خانه خود شرکت کنید. این ویژگی از دستکاری تفنگ دقیق، پروکسی های مرحله مشترک مانند swingers، movers، stars texas، rack plate لهستانی، قفسه صفحه ای ایرلندی، حرکت و طرح های نوآورانه است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی AncientSky Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

Practisim.VR.center

مشخصات بازی Practisim VR:نام بازی :Practisim VRپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :AncientSky Gamesمنتشر کننده :AncientSky Gamesسبک بازی :اکشن، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Practisim VR

لینک دانلود