تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی Pro Cycling Manager 2013 برای کامپیوتر

یکی از زیباترین بازی های ورزشی که هرساله عرضه می شود ، مدیریت دوچرخه سواری حرفه ای از شرکت سیانید است که امسال با عنوان Pro Cycling Manager 2013 منتشر شده است. در این بازی شما به عنوان یک بازیکن اماتور بازی را شروع کرده و وارد دنیای حرفه ای دوچرخه سواری می شوید. گرافیک بازی فوق العاده زیبا بوده و لذت دوچرخه سواری را در دنیای واقعی برای شما به وجود می آورد. تصاویری از محیط بازی : Pro-Cycling-Manager-2013-01-www.download.ir Pro-Cycling-Manager-2013-02-www.download.ir Pro-Cycling-Manager-2013-03-www.download.ir   با شروع بازی ، شما با تیم های گوناگونی آشنا می شوید و می توانید با انان قرارداد امضا کنید. سپس در مسابقات و تورهای بین المللی شرکت می کنید. با هر برد جایزه می برید و امتیازتان بالا می رود و تیم ها و لیدرهای مختلفی از شما تقاضای امضا قرارداد می کنند. با پولی که از مسابقات برنده شده اید می توانید تجهیزات حرفه ای برای خود تهیه کنید و از نظر فنی خود را ارتقا دهید. هر روز باید مسافتی را تمرین کنید تا امادگیتان حفظ شود.   ویژگی های بازی : – گرافیک بالا و سه بعدی – گیم پلی مناسب – کنترل آسان – فیلم های HD – تیم های مطرح دوچرخه سواری   سیستم مورد نیاز :

OS: WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8 Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.2 GHZ RAM:2 GB Hard Drive:11 GB Video Card:256 MB 100% DIRECTX 9 AND SHADERS 3.0 COMPATIBLE NVIDIA GEFORCE 7900/ATI RADEON X1600/INTEL HD 2000 Additional Info:SOUND CARD: DIRECTX 9 COMPATIBLE

دانلود بازی Pro Cycling Manager 2013 برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

این بازی زیبا را می توانید با بسته بندی شکیل از فروشگاه دانلود فارسی خریداری کنید و پس از دریافت آن درب منزل و یا محل کارتان وجه آن را به مامور پست پرداخت نمایید .

تعداد : 2 DVD

قیمت : 7500 تومان

لینک دانلود