تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Professional Farmer American Dream – PC نسخه CODEX

گشت و گذار در میان زمین های کشاورزی و برداشت دسترنج آدمی بدون شک از زیبایی هاست که هر کسی توان درک آن را ندارد. بازی Professional Farmer American Dream به عنوان آخرین عنوان از سری بازی های Professional Farmer قصد دارد تا شما به سرزمین های حاصلخیزی ببرد که در کوه پایه های Midwest واقع شده است. در این بازی شما به عنوان یک کشاورز باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا زمین های فراخ خود را به مکانی برای کاشت و داشت و برداشت محصولات مختلف بدل کنید. تا جایی که چشم کار می کند زمین حاصلخیز وجود دارد. اما این زمین های به خواست خود نمی توانند محصول داشته باشند بلکه نیازمند یک مدیر و کشاورز توانمند هستند تا آنها را بارور کند.

سایر توضیحات: بازی Professional Farmer American Dream یکی از جذاب ترین عناوین شبیه ساز کشاورزی است. این بازی تنوع بی نظیری از محصولات و حیوانات مختلف را در اختیار شما قرار خواهد داد. استفاده و بهره گیری از ماشین های کشاورزی که به خوبی نمونه سازی شده اند می توانند لذت این بازی را دو چندان کنند. بازی Professional Farmer American Dream توسط شرکت United Independent Entertainment GmbH برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Professional Farmer American Dream center

مشخصات بازی Professional Farmer American Dream :

نام بازی : Professional Farmer American Dreamپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : United Independent Entertainment GmbHمنتشر کننده : United Independent Entertainment GmbHسبک بازی :شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Professional Farmer American Dream

لینک دانلود