تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Promethium – PC نسخه ALiAS

Promethium بازی Promethium یک بازی بسیار مهیج در سبک بازی های اکشن و فضایی است! داستان بازی از این قرار است که یک ناوگان فضایی بسیار قدرتمند و مخرب در حال نزدیکی به کره زمین است و در مسیر حرکت خود آثار سمی و کشنده ای بر جای می گذارد. شما به عنوان فرمانده این عملیات فضایی موظفید به مقابله با این ناوگان بپردازید و آن را از رسیدن به هدف شومش باز دارید. تمام امید بشریت به شماست، فرمانده! سفینه خود را آماده یک جنگ تمام عیار کنید. در اطراف این ناوگان بسیار مجهز که توسط سپرهای دفاعی بسیار مدرن محافظت می شود، پرواز کنید و تمام تلاش خود را برای نابودی این ابر سفینه به کار بگیرید. شما می توانید سپرهای محافظتی را از کار بیندازید و از این طریق برای ضربه زدن به این ناوگان غول پیکر اقدام کنید.

سایر توضیحات : یک کد مخفی برای از کار انداختن سپرهای دفاعی وجود دارد که با ارسال آن به مرکز فرماندهی، این ناوگان منفجر خواهد شد. اما در حین عملیات مراقب دیگر سفینه های جنگی کوچک و بزرگی که در اطراف این ناوگان مستقر شده اند، باشید. بعد از نابودی سفینه های مهاجم انرژی ذخیره شده در آن ها را برای خود جذب کنید. با جمع آوری این امتیازات جوایز خوبی نصیبتان می شود که در پایین صفحه نمایش خواهید دید. این جوایز قدرت شما را بیش از پیش می کند. بازی زیبا و مهیج Promethium توسط کمپانی بازی سازی Xiotex Studios Ltd تولید و منتشر شده است. هم اکنون لینک دانلود مستقیم بازی Promethium در سایت دانلود فارسی قرار گرفته است.

Promethium.center

مشخصات بازی Promethium :نام بازی : Promethiumپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Xiotex Studios Ltdمنتشر کننده : Xiotex Studios Ltdسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Promethium

لینک دانلود