تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Puppet Fever – PC

Puppet Fever یک بازی فکری است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی Coastalbyte Games ساخته شد. در این بازی به عنوان یک عجایب عمل کنید. با دوستانتان بازی کنید و سحر و جادو تئاتر عروسک مجازی را کشف کنید! این چند نفره چند نفره در VR است مانند قبل از آن هرگز تجربه نکرده اید. بازی اجتماعی می تواند تا 4 بازیکن محلی، و یا بسیاری دیگر که در جریان زندگی می کنند بازی شود! گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Coastalbyte Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Puppet.Fever.center

مشخصات بازی Puppet Fever:نام بازی :  Puppet Feverپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Coastalbyte Gamesمنتشر کننده : Coffee Stain Publishingسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Puppet Fever

لینک دانلود