دانلود بازی Puppeteer خیمه شب بازی

خیمه شب بازی Puppeteer نام بازی است که توسط شرکت SCE ژاپن ساخته شده ودر تاریخ 11 سپتامبر 2013 به طور اختصاصی فقط برای کنسول پلی استیشن 3 به بازارعرضه شد . کارگردانی این بازی را گاوین مور بر عهده دارد . کسی به عنوان انیماتور در بازی های The Getaway گریز , Forbidden Siren 2 آژیر ممنوعه 2 و Siren: Blood Curse آژیر : نفرین خون نیز نقش داشته است . این بازی در حالت های دو بعدی و سه بعدی قابل بازی است ولی به گفته گاوین مور : بازی خیمه شب بازی در محیط سه بعدی بهتر است به این دلیل که دوربین حرکت نمی کند و تیم طراحی نیز برای کاهش فریم های بازی از حالت سه بعدی استفاده کرده است .

در بازی خیمه شب بازی شما کنترل پسر بجه ای به نام Kutaro را در اختیار دارید که به یک عروسک خیمه شب بازی تبدیل شده است . در طول بازی شما قادر به پیدا کردن سرهای مختلفی برای Kutaro خواهید بود که هر کدام از این سرها یک قدر ت و توانایی منحصر به فردی مانند پرتاب بمب را دارند . شخصیت بازی ما از یک قیچی جادویی به نام Calibrus برای دفاع از خود استفاده می کند که با استفاده از آن می تواند هر چیزی از جمله کاغذ و پارچه برش دهد و با استفاده از آن حباب و دود ایجاد کند همچنین همراه Kutaro , گربه شبح مانندی به نام Ying Yang یینگ یانگ است که به کوتارو در پیدا کردن سرهای جدید کمک می کند .

طرح اصلی داستان در اصل از جایی شروع می شود که در یکی از شبهای مهتابی , پادشاه شروری کودکان را برای خدمت در قلعه خود به عروسک های خیمه شب بازی تبدیل می کند . یکی از این پسرهای بخت برگشته Kutaro نام دارد که سرش را از بدنش جدا می کنند و بقیه بدنش را به دور می اندازند . حال کوتارو سعی در پیدا کردن یک سر جایگزین برای خود و بازگشت به خانه دارد که در این راه قیچی جادویی به نام Calibrus به او کمک می کند .

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Puppeteer

نام بازی (فارسی) : خیمه شب بازی

سال انتشار : 2013

شرکت سازنده : SCE Japan Studio

منتشر کننده : Sony Computer Entertainment

پلتفرم : PS3

سبک بازی : اکشن و ماجرایی

 

تصاویری از محیط بازی :

puppeteer.1.www.download.irpuppeteer.2.www.download.ir

puppeteer.3.www.download.irpuppeteer.4.www.download.ir

 

دانلود بازی Puppeteer خیمه شب بازی برای PS3 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مرتبط : Puppeteer

لینک دانلود