تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Pure Rock Crawling – PC

بازی Pure Rock Crawling یک بازی زیبا و مهیج در سبک بازی های شبیه سازی و ورزشی است که توسط Maciej Kuzianik طراحی و توسعه داده شده است. این بازی به عنوان بهترین شبیه سازی ماشین های اف رود شناخته شده است . کمک فنر های نرم و انعطاف پذیر بهترین شبیه ساز را برای شما به ارمقان می آورد. در مسیر های سخت و غیر قابل عبور باید با به هر صورتی شده رد شده و به خط پایان برسید. مسیر هایی مانند صخره ای، جنگلی، تپه ها و بیابان ها شما را به چالش خواهند کشید. شما در این بازی می توانید اوج هیجان را تجربه کنید. اگر شما نیز یکی از طرفداران این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم که این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: در این بازی چالش ساده است: در مسیر شما ده دروازه متشکل از دو مخروط پیدا خواهید کرد، که هیچ کدام از آنها نباید لمس یا خاموش شوند. برای هر دروازه ای که گذشت، امتیازات به دست می آید، زیرا هر مخروطی که از بین می رود، آنها را از دست می دهند. دقیق و متمرکز برای جمع آوری امتیاز به همان اندازه که می توانید، اما از ساعت تیک تاک آگاه باشید. شما فقط 5 دقیقه برای تکمیل هر مرحله دارید، پس با احتیاط دقت کنید! بیش از حد یا خیلی کم می تواند شما را ببخشد.

این بازی فقط روی سیستم های 64 بیت اجرا خواهد شد.

Pure.Rock.Crawling.center

مشخصات بازی Pure Rock Crawling:نام بازی :  Pure Rock Crawlingپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Maciej Kuzianikمنتشر کننده : Maciej Kuzianikسبک بازی : شبیه ساز، ورزشینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Pure Rock Crawling

لینک دانلود