تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی آنلاین PWND برای کامپیوتر

PWND یک بازی است با سبک شوتر که یک مولتی پلیر بسیار سریع و انفجاری را پیاده سازی کرده است ، این بازی سه بعدی  به گفته ی سازنده اش دارای صحنه های اکشن باحال بوده و با سیستم امتیازیِ انقلابی که دارد در سبک خودش منحصربفرد است .در این بازی کشتن دشمنان تنها شروع است  برای به دست آورند امتیاز شما باید بالای سر دشمنی که او را نابود کرده اید بروید و حرکات موزون پیروزی انجام دهید  این عمل در واقع همان شعار بازی یا PWN است .این در حالی است که شما کاملا در خطر هستید و باید از تیم خودتان بخواهید تا شما را پوشش دهند وگرنه ممکن است این اتفاق برای خودتان بیفتد.این بازی در آینده ای تخیلی قرار دارد که هنوز فرهنگ دهه ی 80  میلادی ،جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی شوتر با گیمپلی بسیار سریع ، در این بازی شما مرتبا در حال پرواز و شلیک کردن هستید ،هدف از این بازی این است که شما رقابت کنید تا باحال ترین بازیکن بین شما انتخاب شود ، در این بازی شما پس از نابود شدن با استفاده از تکنولوژی پیشرفته دوباره در یک جسم فیزیکی جدید به مسابقه باز می گردید  تا پس از یک نابودی خشونت آمیز برای انتقام اماده باشید !کشته شدن در بازی های این سبکی یکی از عواملی بود که  حس ترس از مرگ را القا می کرد و باعث ایجاد هیجان می شد اما این بازی شما را نامیرا می کند  که این می تواند باعث یکنواختی شود ، اضافه کردن خصوصیت PWN یا همان حرکات موزون پس از Take Down باعث شد تا این حس کم هیجانی بازی از بین رفته و حتی هیجانی بیش تر به بازیکنان منتقل شود ، این یک چالش بزرگ خواهد بود ، هدف شما کشتن همدیگر نیست بلکه هدف کسب امتیاز با استفاده از خصویت PWN است .کشتن همدیگر در این بازی اهمیتی ندارد و تنها یک موقعیت است شما باید در این بازی پس از به زانو در آوردن دشمن هنگامی که آن ها بر روی زمین هستند کمی شیطنت کنید و هرکات موزون انجام دهید تا امتیاز بگیرید .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

* این بازی آنلاین و رایگان است *

مشخصات بازی PWND :

سبک بازی :اکشن ،شوترپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Skydance Interactiveمنتشر کننده : Skydance Interactiveلینک مرتبط : Steam

PWND - PC

PWND is set in an impressively jaded future (fact or fiction?), where mass-market cloning exists and the most popular sport in the world is rocket arena combat… jump, kill, humiliate, repeat.


In PWND, the kill is just the beginning. In order to score, you must PWN by performing a close range victory dance over your downed opponents. Be careful, you’re completely vulnerable while you taunt, and you'll find yourself on the wrong end of a PWN Stack if your teammates don't protect you.


Situational awareness and team communication are critical for pulling major PWNage. As stakes get higher and higher over the course of a match, teamwork becomes even more important. Experiment with different combinations of characters to find the perfect blend of skills and abilities for your crew.

لینک دانلود