دانلود بازی Race Online – PC

Race Online عنوان یکی از بازی های پرطرفدار سبک ماشین سواری است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی Iceflake Studios ساخته شده است. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. ماشین ها و دست زدن به آنها جالب ترین قسمت بازی های مسابقه ای است. در مسابقه نژاد شش ماشین مختلف وجود دارد که هر کدام دارای یک مدل دستکاری خاص هستند. وسایل نقلیه از یک ماشین ورزشی سریع تا یک تراکتور و حتی یک UFO واقعی متفاوت است. گزینه های مختلف رنگ انتخاب وسیله نقلیه تا 60 گزینه متنوع را گسترش می دهد. گیم پلی فوق العاده متعادل تمام وسایل نقلیه را در برابر یکدیگر رقابت می کند. یادگیری مزایای هر وسیله نقلیه بخشی از سرگرمی است که مسابقه جالب را نگه می دارد.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Race.Online.center

مشخصات بازی Race Online:نام بازی :  Race Onlineپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :Iceflake Studiosمنتشر کننده : Iceflake Studiosسبک بازی : ماشین سوارینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Race Online

لینک دانلود