تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Race To Mars – PC نسخه Early Access

Race To Mars یک بازی شبیه سازی شرکت مبتنی بر استراتژیک است. به عنوان رئیس جدید “فضای جدید” تاسیس شده است که هدف آن ایجاد یک مستعمره در مریخ است. شما به عنوان یک راه اندازی شروع می کنید – تکنولوژی های پیشرفته در زمینه هوا فضا را توسعه می دهید و از آنها برای رسیدن به مدار و پرواز بیش از حد مجاور زمین استفاده می کنید، دنباله ای از پیشگامان فضایی را می گذرانید و رقابت را در مسیر پیروزی قرار می دهید. کمپانی بازی سازی INTERMARUM”,”ONE MORE LEVEL یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Race.To.Mars.center

مشخصات بازی Race To Mars:نام بازی :Race To Marsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2014شرکت سازنده :INTERMARUM”,”ONE MORE LEVELمنتشر کننده : ONE MORE LEVELسبک بازی : استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Race To Mars

لینک دانلود