تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Radiant Melodia – PC

سه سال پس از آنکه همه چیز را از دست داد، گذشت. تنها خانواده اش، فرصت های او و رویای. کلو، دختر متولد شده با استعداد در آواز، در نهایت به مقصد رسیدن به مقصد رسید. دو آشنایی که او در گذشته ملاقات کرد، به زندگی او باز می گردد. بازی Radiant Melodia یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های شبیه ساز و ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح TopazShrine تولید و توسط این کمپانی منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی TopazShrine یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 32 بیتی قابل اجراست*

Radiant.Melodia.center

مشخصات بازی Radiant Melodia:نام بازی : Radiant Melodiaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : TopazShrineمنتشر کننده : TopazShrineسبک بازی : شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Radiant Melodia

لینک دانلود