تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Raiders of the Broken Planet Hades Betrayal – PC نسخه PLAZA

ژنرال Krausher قدر آدم ها کاری و فداکار را خوب می داند، افرادی مانند Ayana Kwena! اما کافی است که او را نا امید کنید تا نامه مرگ خود را مهر کنید! پرداخت غرامت برای تغییر موقعیت و جانب گیری Ayana کم چیزی نیست اما از این هزینه ها در نمی توناند جلوگیری کرد. تنها نگرانی این است که Ayana از این کار پشیمان نشود! Raiders of the Broken Planet Hades Betrayal یک بازی جدید است که شما را به اوج دیوانگی خواهد برد. در این بازی شما باید اسلحه خود را انتخاب کنید و در جهنم ترس و تیر خود را به دود اسلحه بسپارید! بازی به صورت داینامیک انجام می شود از این رو قسمت های مختلف به صورت رندم ساخته می شوند که همین باعث کاهش یکنواختی بازی خواهد شد.

سایر توضیحات: بازی Raiders of the Broken Planet Hades Betrayal جدیدترین پک الحاقی بازی Raiders of the Broken Planet است که توسط شرکت MercurySteam به بازار عرضه شده است. در این بازی شما با تیم خود به جنگ دشمنان مختلف می روید. البته جالب اینجاست که می توانید به سمت دشمن هم بروید و در تیم آنها باشید و با تیم مقابل بجنگید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Raiders.of.the.Broken.Planet.Hades.Betrayal.center.www.download.ir

مشخصات بازی Raiders of the Broken Planet Hades Betrayal :

نام بازی : Raiders of the Broken Planet Hades Betrayalپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : MercurySteamمنتشر کننده : Mercury Steam Entertainment s.lسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Raiders of the Broken Planet Hades Betrayal

لینک دانلود