تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Ravager – PC

Ravager یک platformer باز 2D است که از اسطوره شناسی نورس الهام گرفته شده است. این بازی شما و 12 کاراکتر خود را در سرتاسر زمین در اختیار می گیرد تا مردم خود را از تهدید ترول ها آزاد کند. دنیای باز گسترده، مهارت های خود را در برابر کارفرمایان مختلف تست می کند. ارتقاء و سنگهای شخصیتی مخفیانه در سراسر زمین برای جمع آوری در حالی که کاوش در جهان زیبا است پراکنده است. با این حال، این جهان برای همیشه چنین راهی نخواهد داشت.آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: یک پیمایشگر و دنیای باز یک مفهوم بسیار متفاوت از آنچه که بیشتر مردم استفاده می کنند، اما تعداد زیادی مکان برای سفر وجود دارد، هر کدام با مناطق امن، قابلیت های ارتقاء دائمی و شخصیت های مختلف. هر شخصیت دارای توانایی های مختلفی است که روش های مختلف تاکتیکی و اسراراتی را ارائه می دهند که در سطوح و موقعیت های خاص آنها را موثرتر می کند. این بازی بر روی آزمایشهای انجام شده در جهان تاکید میکند که سنگهای ارتقا پیدا کرده، دشمنان را می کشند و بازیکنان را از بین می برند.

Ravager.center

مشخصات بازی Ravager:نام بازی :  Ravagerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Nikhil Tailor”,”Ariflareمنتشر کننده : Horse Beveragesسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Ravager

لینک دانلود