دانلود بازی Real Farm – PC نسخه SKIDROW

چکمه های خود را بپوشید و تراکتور خود را روشن کنید تا برای درو کردن موفقیت، تلاشی جدید را در بازی Real Farm آغاز کنید. این بازی یکی از بهترین بازی های شبیه ساز کشاورزی است. شما می توانید در مراحل مختلف و یا در حالت Free به بازی بپردازید تا زندگی و دانه های غلات و حتی دامداری حیوانات مختلف را به قلب یکی از بهترین قسمت های آمریکا بیاورید. در بازی Real Farm شما باید به تولید و افزایش محصولات خود توجه کنید. از طرفی باید نسبت به شهرت خود نیز مسئول باشید چرا که می تواند در فروش محصولات شما کمک بسزایی کند. شما باید با به کار گیری افراد زبده از جدیدترین ابزارآلات کشاورزی استفاده کنید تا یکی از بهتری مزارع سراسر کشور را بسازید.

سایر توضیحات: بازی های شبیه ساز کشاورزی باید تمام تلاش خود را برای افزایش جزئیات و نیز کیفیت گرافیکی خود به کار بنندند تا محصولی مناسب را به گیمر عرضه کنند. بازی Real Farm این خواسته را برآورده کرده و کیفیت 4K را همراه با 60f/Sec به شما عرضه خواهد کرد. این بازی جذاب محصول شرکت Triangle Studios است که توسط SOEDESCO Publishing به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Real Farm جدید

مشخصات بازی Real Farm :

نام بازی : Real Farmپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Triangle Studiosمنتشر کننده : SOEDESCO Publishingسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Real Farm

لینک دانلود