تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Realm Grinder – PC

بازی Realm Grinder یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های استراتژیک است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Divine Games تولید و توسط کمپانی Kongregate منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Divine Games یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Realm.Grinder.center

مشخصات بازی Realm Grinder:نام بازی :  Realm Grinderپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Divine Gamesمنتشر کننده : Kongregateسبک بازی : استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Realm Grinder

لینک دانلود