تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Recreational Dreaming – PC

Recreational Dreaming بازی فکری است که در آن شما مکان های زیبا را می بینید و در چیزهای درخشان و تاریکی شلیک می کنید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Donald Dunbar یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Recreational.Dreaming.center

مشخصات بازی Recreational Dreaming:نام بازی :  Recreational Dreamingپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Donald Dunbarمنتشر کننده : Eyedropسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Recreational Dreaming

لینک دانلود