تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Redie v1.0.3 – PC

Redie یک تیرانداز به تنهایی یک نفره 3D برای به چالش کشیدن بازیکن است. مبارزه با یک ارتش از تروریست ها و سربازان آموزش دیده به خوبی در مبارزه با تقسیم کارهای عملی انجام دهید. برای مرگ (دوباره) آماده شوید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی R\u00fcckert Broductions یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Redie.center

مشخصات بازی Redie:نام بازی :Redieپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :R\u00fcckert Broductionsمنتشر کننده :R\u00fcckert Broductionsسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Redie

لینک دانلود