تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Refract – PC

Refract” یک بازی پازل است که در آن شما از پرتوهای لیزر رنگی اولیه استفاده می کنید و آنها را منعکس کرده و یا آنها را به زاویه رنگ مربوطه رها کنید. هر سطح دارای یک طراحی منحصر به فرد است و هر 10 سطح آن منحصر به فرد هستند. هر سطح دارای نکات است که می تواند به شما کمک کند پازل را حل کند. همچنین بعدا، پازل با رستر و منشورها رخ خواهد داد، و بنابراین حل پازل به طور فزاینده ای دشوار خواهد بود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Renaissance Game Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Refract.center

مشخصات بازی Refract:نام بازی :Refractپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Renaissance Game Studioمنتشر کننده :Renaissance Game Studioسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Refract

لینک دانلود