تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Remnants of Naezith – PC

Remnants of Naezith, شما به عنوان کایرا بازی می کنید، یک انسان که بدن خود را با روح نائسیت، اژدها رعد و برق قدیمی، به اشتراک می گذارد. با قدرت هایی که اژدها به او داده است، کایرا باقی مانده های نعزیت را از بین می برد، قطعات مخرب بدن اژدها را از بین می برد تا از هرکسی از قدرت خود برای بدبختی استفاده کند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Tolga Ay یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Remnants.of.Naezith.center

مشخصات بازی Remnants of Naezith:نام بازی :Remnants of Naezithپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Tolga Ayمنتشر کننده :Tolga Ayسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Remnants of Naezith

لینک دانلود