تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی REPTILOIDS – PC

REPTILOIDS, شخصیت اصلی تا دیر وقت در دفتر باقی می ماند و خود را در مرکز تهاجم بیگانه قرار می دهد. او برخی از همکاران قهرمان دارند و سعی می کنند او را بکشند! این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Alexey Glinskiy یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

REPTILOIDS.center

مشخصات بازی REPTILOIDS:نام بازی :REPTILOIDSپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :Alexey Glinskiyمنتشر کننده :Alexey Glinskiyسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

REPTILOIDS

لینک دانلود