دانلود بازی Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition – تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/11/14 نسخه FitGirl - Gold Edition v1.03u5 + 12 DLCs اضافه شد .
اتان وینترس در سال 2017 نامه ای دریافت می کند که در آن همسرش میا که سه سال است از او خبری نیست، از او خواهش می کند به خانه ای متروکه در لویزیانا برود و با او ملاقات کند . در ابتدا اتان که تا آن لحظه فکر می کرد همسرش کشته شده است، خوشحال می شود و در دم تصمیم می گیرد که به آن خانه برود و با همسرش ملاقات کند و متوجه شود که چه اتفاقی در این سه سال برای همسر عزیزش افتاده است و به چه دلیلی در این سه سال هیچ خبری از او نبوده است ، اما پس از رسیدن به محل متوجه شرایط عجیب این خانه می شود ، با این حال اتان که در این سه سال به دنبال همسر خود بوده است وارد خانه متروکه می شود ، این خانه شبیه به هیچ خانه دیگری که اتان در طول زندگی اش دیده است نمی باشد ، خانه به ظاهر متروک اما از داخل زنده می باشد ، پس از رورد اتان به دنبال یافتن شواهدی از همسرش می گردد ما به زودی متوجه اشتباه بزرگش می شود این خانه متعلق به خانواده بیکر می باشد ، این خانواده متشکل از گروهی از افراد شیطان صفت می باشد که به هیچ وجه به شما اجازه خروج از خانه شان را نمی دهند .

* نسخه Gold Edition شامل دی ال سی های the Banned Footage vol 1,2 و قسمت پایانی the End of Zoe می باشد *

Resident Evil 7 Biohazard - screen

 

مشخصات بازی Resident Evil 7 :

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : CAPCOMمنتشر کننده : CAPCOMسبک بازی : ترسناکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition - FitGirl, CPY, PLAZA

Experience one of the scariest, most highly acclaimed games of 2017 with Resident Evil 7 Gold Edition – complete with all Season Pass content. As Ethan Winters, explore the seemingly abandoned Baker mansion and uncover the truth behind the disappearance of your wife. The Gold Edition contains the full game plus DLC: the Banned Footage Vol. 1 and 2, and the End of Zoe epilogue episode. Also available as a free download to all RE7 owners is the 'Not a Hero' epilogue chapter starring Chris Redfield.

لینک دانلود