دانلود بازی Resident Evil Zero HD Remaster برای PS3 و Xbox 360

بازی Resident Evil Zero HD Remaster در سبک اکشن , ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Capcom ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PS3 و Xbox 360 منتشر کرده است . این نسخه از بازی در واقع HD Remaster بوده و بازسازی همان نسخه ی قدیمی به صورت اچ دی می باشد . همانگونه که از نام آن مشخص است وقایع این بازی به قبل از رزیدنت اویل 1 و عمارت اسپنسر باز می گردد .

خلاصه داستان : در بازی Resident Evil Zero HD Remaster به سال 1998 خواهید رفت قتل های مشکوکی در اطراف شهر راکون به وقوع پیوسته است که خیرهای آن همه جا پخش شده . نیروهای ویژه شهر یا همان S.T.A.R.S که دارای دو دسته Alpha و Bravo می باشند گروه براوو را که شامل یک عضو جدید به نام Rebecca Chambers هست را برای تحقیقات بیشتر به منطقه اعزام می کند . در این مسیر هلی کوپتری که آنها را جابه جا می کرد دچار مشکل شده و فرودی غیر منتظره در کنار یک خودروی مخصوص حمل زندانیان دارند که خالی در گوشه ای رها شده است گروه برای تحقیقات بیشتر در منطقه پخش می شوند در این مسیر ربکا با قطاری روبه رو می شود که متروکه بوده و از ریل خارج شده تمام داستان این نسخه در داخل قطار روایت می شود . گیم پلی بازی Resident Evil Zero HD Remaster به همان صورت کلاسیک این سری می باشد که بسیاری از طرفداران با ان خاطره دارند شما در بازی می توانید بین دو کارکتر موجود سوییچ کرده و از توانایی های هرکدام از آنها استفاده کنید نسخه اصلی بازی در سال 2002 منتشر شد و با انتشار مجدد آن شاهد بهبودهای در زمینه گرافیک , صداگذاری و گیم پلی هستیم .

مشخصات بازی :

نام بازی : Resident Evil Zero HD Remasterنام بازی (فارسی) : رزیدنت اویل زیرو بازسازی اچ دیپلتفرم : PS3 , Xbox 360زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Capcomمنتشر کننده : Capcomسبک بازی : اکشن , ماجراجوییحجم فایل : 4 گیگابایتنوع فایل : pkgلینک مرتبط : Wikipedia
لینک دانلود