دانلود بازی Revenge of Sultans v1.4.9 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1396/09/02 نسخه جدید اضافه شد.

Revenge of Sultans به کاربران سراسر دنیا بپیوندید تا در این بازی حماسی و استراتژیک یک بار دیگر حکومت باستانی شبه جزیره عربستان را احیا کنیم. شما در این بازی توسط مردمی که امیدوارند شما بتوانید مجددا صلح و شکوفایی را به این سرزمین برگردانید، فرمانروا خطاب می شوید. چشم های زیادی فراتر از آنچه تصور کنید به دنبال تاج و تخت شماست. شما باید با استراتژیک و هدفمند منابع و افراد خود را مطالبه کنید، حتی اگر این به معنی شروع جنگ باشد! زمان آن رسیده است که توانایی های خود را در مدیریت و دیپلماسی مقاومت و قدرت برای پیشی گرفتن به همگان نشان دهید. به دشمن نشان دهید که هیچ رحم و بخششی در کار نیست.

سایر مشخصات : صحرا مکانی جذاب و البته بسیار خطرناک می باشد. به دنبال کشف آثار باستانی بروید اگر هوای مناطق بکر را در سر دارید. در میان موارد بسیاری که پیدا میکنید می توانید منابع بسیار مفیدی بیابید. هدایایی که به دست می آورید با ارزش تر از تلاشی است که برای به دست آوردنشان کرده اید. جهانیان ناظر شما هستند و دشمنان راه هایی برای نابودی موفقیت شما پیدا خواهند کرد! این موقع بهترین زمانی است که به هم پیمانان خود احتیاج پیدا خواهید کرد. هم پیمانان باهوش را برگزینید زیرا ممکن است برای به دست آوردن تخت شما اقداماتی انجام دهند! جنگ بر سر تاج و تخت، جنگ تک نفره و انفرادی نیست! این بازی جذاب و استراتژی که میلیون ها کاربر را درگیر خود کرده است محصولی از استودیوی ONEMT می باشد که شما را به چالش می کشد.

دانلود بازی Revenge of Sultan

ویژگی های بازی Revenge of Sultans :قابلیت بازی کردن با سایر دوستان خود در سرتاسر دنیاقابلیت اشتراک گذاری دیدگاه ها و اهدافسراسر چالش و هیجان و نبردقرار دادن شما در موقعیت های مهم تصمیم گیریگرافیکی زیبا و جذاب

Revenge of Sultans

لینک دانلود