دانلود بازی Revenge of the Headless – PC

Revenge of the Headless یک بازی ماجراجویی است. همه شما باید انجام دهید این است که سر خود را بکشید، دنباله خون در قلعه قدیمی، و در نهایت تاج و تخت خود را پس بگیرد.این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sloth Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Revenge.of.the.Headless.center

مشخصات بازی Revenge of the Headless:نام بازی :Revenge of the Headlessپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Sloth Studioمنتشر کننده :Sloth Studioسبک بازی :اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Revenge of the Headless

لینک دانلود