تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Revenge of the Titans – PC

Revenge of the Titans, در ابتدا آنها از آسمان می آمدند و ما آنها را با استفاده از سفینه های استخدام شده ای که بر روی بودجه کوچک و سنگین بود، دفع کردیم! حالا آنها عقب هستند و نیروهای زمینی خود را برای نابود کردن پایگاه های ما – هیولا سیصد تن با چشم های درخشان و فک های لعنتی! و ما هنوز هیچ پولی نداریم! با تسخیر کردن تیتان ها، پایه را به سرعت با موقعیت های دفاعی، با استفاده از برج های بلستر، ارتقاء، بمب های کوچک، موانع، معادن، وبگردی، جمع آوری می کنید، در حالی که منابع مالی مورد نیاز را از طریق منابع معدن استخراج می کنید. تحقیقات جدید فن آوری و ساختمان ها به عنوان دفاع از پایگاه های زمین در سراسر منظومه شمسی از تهاجم تیتان. این نهایی شدن استراتژی زمان واقعی و دفاع برج است. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Revenge.of.the.Titans.center

مشخصات بازی Revenge of the Titans:نام بازی :Revenge of the Titansپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2011شرکت سازنده :Puppygamesمنتشر کننده :Puppygamesسبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Revenge of the Titans

لینک دانلود