دانلود بازی RiftStar Raiders – PC

Spiral Arm به دردسر افتاده است و به عنوان Most Wanted در نظر گرفته شده است. WarSwarm ها با نژاد انسان سر ناسازگاری داشتند اما اخیرا کار به جایی رسیده است که در برابر انسان ها قد علم کرده اند و می خواهند با آنها وارد جنگ شوند. در این چند روز اخیر نیز موشک هایی روانه فدراسون انسانی کرده اند بطوریکه تیم های مختلف گرم هم آمده اند تا این موجودات را سر جای خود بنشانند و شما یکی از این تیم ها هستید. بازی RiftStar Raiders روایتگر تلاش شما برای نابودی این موجودات خصم است که می خواهند انسان ها را به کلی نابود کنند.

سایر توضیحات: بازی RiftStar Raiders یک بازی بسیار جذاب در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که در آن شما در قالب تیم های مختلف باید با دشمنی بجنگید که کینه شما را از سال ها پیش در دل داشته است. بازی RiftStar Raiders توسط شرکت Climax Studios برای پلتفرم ویندوز تولید و توسط شرکت Vision Games Publishing LTD به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

RiftStar Raiders center

مشخصات بازی RiftStar Raiders :

نام بازی : RiftStar Raidersپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Climax Studiosمنتشر کننده : Vision Games Publishing LTDسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

RiftStar Raiders

لینک دانلود