تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی RoboHeist VR – PC

در RoboHeist VR ماموریت شما این است که ماموریت ها را بر روی هر سطح تکمیل کنید و راه خود را به عقب بر گردانید. مراقب ربات های دشمن، لیزر و آلارم ها باشید. پنهان کردن در کمد و قفسه سینه، صعود نردبان، خزیدن و گرد کردن. دزدکی حرکت کردن در سایه ها و اجتناب از ربات ها. با استفاده از سلاح برای از بین بردن روبات ها، بازی ساده تر خواهد شد، اما امتیازات کمتری به شما خواهد داد. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Blob Lab یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

RoboHeist.VR.center

مشخصات بازی RoboHeist VR:نام بازی :  RoboHeist VRپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Blob Labمنتشر کننده : Blob Labسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

RoboHeist VR

لینک دانلود