تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Rogues Like Us – PC

بازی Rogues Like Us یک بازی بسیار زیبا و جذاب در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی oddByte ساخته و توسط همین کمپانی نیز ارائه گردید. این بازی در همین مدت کوتاهی که از ارائه آن گذشته است توانسته مخاطبان زیادی را مجذوب خود نماید. در این بازی شما نقش یک شوالیه را خواهید داشت که در مقابل تهدیدهایی که سرزمینش را گرفتار کرده است ایستادگی می کند. در این بازی شما باید با جمع آوری سلاح ها و زره های مختلف خودتان را در مقابل دشمنانتان مقاوم سازید تا با استفاده از ارتشی که در اختیار دارید بتوانید آنها را از بین ببرید. این بازی دارای سطح های متفاوت است که بسته به توانایی کاربر می تواند تغییر کند. سرزمین Arventous خطرناک است و دشمنان به سرعت در حال پیشرفت هستند.

سایر مشخصات بازی: این بازی شما را به چالش می کشد تا به سرعت به آنچه که در مقابلان است عکس العمل نشان دهید. در این بازی شما باید با محیط اکشن بازی سازگار شوید. کشف سلاح، جادوها، ریزه ها، مکان های امن از جمله ویژگی های این بازی الست. با این حال، هشدار داده می شود که مرگ قیمت سنگینی دارد و با از بین رفتن شما همه چیز دوباره از ابتدا شروع می شود. اما این بار با شناخت اشتباهات گذشته و درس گرفتن از آنها باید راه جدیدی را در پیش بگیرید!

Rogues.Like.Us.center

مشخصات بازی Rogues Like Us:نام بازی :  Rogues Like Usپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : oddByteمنتشر کننده : oddByteسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Rogues Like Us

لینک دانلود