تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Rolling Line – PC

بازی Rolling Line یک بازی در سبک بازی های شبیه سازی است. این بازی به شما اجازه می دهد تا کنترل دقیقی روی راه آهن بزرگ را در واقعیت مجازی بر روی کامپیوتر انجام دهید! ساخت، سازماندهی و رانندگی قطارها در مقیاس انسانی، و سرکشی به قسمت های مختلف راه آهن بصورت بسیار واقعی و با جزئیات بسیار دقیق از جمله ویژگی های این بازی می باشد. شما در این بازی نقش یک کنترل کننده راه آهن را بر عهده خواهید داشت که وظیفه سزکشی به نقاط مختلف خط راه آهن و تعمیر نقص های به و جود آمده در آن را دارد. شما در این بازی باید وظیفه خود را به نحوه احسن انجام دهید تا مشکلی برای مسافران یا بارهای جابجا شده توسط قطارها به وجود نیاید. .

سایر مشخصات بازی: در این بازی کنترل کننده باید ماموریت هایی که به او داده می شود را انجام داده و به مافوق خود گزارش دهد. با پیشرفت شما در این بازی خط راه آهن زیر نظر شما نیز یزرگتر می شود و شما باید وظیفه بیشتری را بر عهده بگیرید. این بازی جزو بازی هایی است که هر پلیری را با هر سبکی می تواند ساعت ها سرگرم کند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که میخواهند خود را در برابر مشکلات بیازمایند این بازی را از دست ندهید. آیا مسافران سالم به مقصد می رسند؟ همه پیز به شما بستگی دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Rolling.Line.center

مشخصات بازی Rolling Line:نام بازی :  Rolling Lineپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Gaugepunk Gamesمنتشر کننده : Gaugepunk Gamesسبک بازی : شبیه سازینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Rolling Line

لینک دانلود