دانلود بازی اندروید و آیفون Rolling Sky v2.3.6

به روز رسانی :

1398/09/11 نسخه v2.3.6 اضافه شد.

Rolling Sky خود را برای شروع بازی جدیدی از سری بازی های فکری و جنجالی اندرویدی آماده سازید. در این بازی هیجان انگیز ذهن و فکر خود را برای تصمیم گیری هرچه سریع تر و انتخاب مسیر صحیح و پیشرفت در مراحل مختلف بازی آماده کنید. از راهنمایی های موجود در آغاز و مراحل بعد بازی، برای راهیابی آسان و رسیدن هرچه سریع تر به هدف نهایی و کسب امتیازات بالا کمک بگیرید. ما در تمام مراحل در کنار شما خواهیم بود، پس با تمام توان و قدرت این بازی هیجان انگیر را شروع کنید و با دوستان خود در سراسر جهان این لذت تکرار نشدنی را تجربه کنید و قهرمان بازی جذاب Rolling Sky  شوید. انتخاب بهترین مسیر در کمترین زمان مهمترین ویژگی در بازی جذاب Rolling Sky می باشد. شما باید تمام فکر و ذهن خود را برای یافتن این مسیر به کار ببرید. هوشیارانه حرکت کنید و پیش بروید. توپ خود را انتخاب کنید و در مسیری که در میان ابرها در آسمان ها برای شما در نظر گرفته شده است بازی را ادامه دهید. موانع بسیاری در مسیر برای گمراهی و بیرون راندن توپ شما قرار گرفته شده است. آن ها را شناسایی و بدون از بین بردن مسیر و سقوط از موانع گذشته و با کنترل توپ خود، مسیر بازی را طی کنید. هرچه سریع تر و هوشیارانه تر موانع را یافته و از آن ها عبور کنید، امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد.

ویژگی های بازی Rolling Sky :– طراحی گرافیکی بسیار جذاب و سه بعدی بازی– جلوه های صوتی گیرا در مراحل مختلف– به چالش کشیدن ذهن و فکر بازیکن– رقابت در موقعیت ها با ویژگی های منحصر به فرد نسبت به هم– قابلیت کنترل ساده حرکات توپ در مسیر– قابلیت زوم برای شناسایی موانع و هدایت صحیح توپ
نام: Rolling Sky
حجم فایل: 70 مگابایت
شرکت سازنده: Cheetah Games
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v2.3.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: برد گیم - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 و بالاتر - ای او اس 7 و بالاتر

Rolling Sky v2.3.6 for Android and iOS

Rolling Sky is an interesting musical ball game. Challenge your hand-eye coordination and reaction! The game is highly addictive and challenging.
Now, let's control the ball and conquer the world by overcoming challenges.

لینک دانلود