تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ROMBIE – PC

ROMBIE یک بازی اکشن اقدامات در جهان باز است که در یک بمب گذاری شناور دوطبقه قرار گرفته است. آیا شما می توانید، بازیابی نخبگان، جهان را به مسیری برای رونق بازگردانید؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Phr00t’s Software یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

ROMBIE.center

مشخصات بازی ROMBIE:نام بازی :  ROMBIEپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Phr00t’s Softwareمنتشر کننده :Phr00t’s Softwareسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

ROMBIE

لینک دانلود