تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Rule Your School برای کامپیوتر

Rule Your School نام یک بازی است که در آن شما یک مدرسه را می سازید و به مدیریت آن می پردازید ،تصمیم درست را در زمان مناسب بگیرید و تبدیل به ببهترین مدرسه ی شهر شوید شما مدیر مدرسه هستید ، شما تصمیم می گیرید چه اتفاقی می افتد ،معلم استخدام کنید ، دانش آموزان را مجبور به کار در باغچه ها کنید یا این که یک مدیر بخشنده باشید و به آن ها اجازه دهید فوتبال بازی کنند .از بین بیش از 150 شیء می توانید انتخاب کنید این احتمالات بازی را بسیار زیاد می کند ، نوع کف پوش و کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنید  یا اینکه از انواع کلاسیک آن ها استفاده کنید ، این انتخاب شما است .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی است که سعی دارد  انتخاب های متعدد در شیوه ی مدیریت را به بازیکن ارائه کند ، شما در این بازی می توانید بر همه چیز نظارت کنید از شیوه ی دکوراسیون مدرسه گرفته تا مدیریت زمان و نحوه ی کار معلمین و دانش آموزان ، اگر علاقه به کار های مدیریتی دارید این بازی برای شما عالی است در این بازی شما می توانید : _ مدرسه ی مخصوص خود را طراحی کنید و بسازید ، _ معلم استخدام کنید و اطمینان حاصل کنید آن ها راضی هستند یا از دست دادن با ارزش ترین کارکنان خود را ریسک کنید . _ دانش آموزان جدید استخدام کنید ولی اطمینان حاصل نمایید مدرسه ی شما به اندازه ی کافی بزرگ است. _ دانش آموزان خود را سالم و خوش حال نگه دارید ، انخاب کنید چه نوع غذایی در غذا خوری وجود داشته باشد و به چه قیمتی به فروش برسد ، هر چیزی بر روی کار های شما تاثیر می گذارد،سعی کنید تصمیمات درستی بگیرید . _ دانش آموزان و معلمان برای شما مشکلاتی جدی بوجود می آورند شما چگونه به این وضعیت های دشوار پاسخ می دهید ؟ _ اشیاء جدید باز کنید و اطمینان حاصل کنید مدرسه با استاندارد روز همخوانی دارد. _ آمار جزئیات دانش آموزان را مطالعه کنید تا به شما کمک شود بهتر به وضعیت تسلط پیدا کنید . _ از مد کلاسیک لذت ببرید ، در این مد شما از پایین ترین درجه شروع می کنیدو تبدیل به معروف ترین مدرسه در سطح شهر می شوید.

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

مشخصات بازی Rule Your School:

سبک بازی :شبیه سازی ،مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : WeersProductionsمنتشر کننده : WeersProductionsلینک مرتبط : Steam

Rule Your School

YOUR school, YOUR decisions.


Rule Your School is a game in which you create and manage a school. Choose the correct decisions at the right time and become the best school in town! You are the headmaster, you decide what happens. Organize proms, hire teachers, force students to work in the gardens or be generous and let them play football.

With over 150 objects to choose from the possibilities are endless. Pick the right floor type and a wallpaper. Build classrooms with modern tables, or rather use classic ones. Your choice.
لینک دانلود