دانلود بازی Rule Your School برای کامپیوتر

Rule Your School نام یک بازی است که در آن شما یک مدرسه را می سازید و به مدیریت آن می پردازید ،تصمیم درست را در زمان مناسب بگیرید و تبدیل به ببهترین مدرسه ی شهر شوید شما مدیر مدرسه هستید ، شما تصمیم می گیرید چه اتفاقی می افتد ،معلم استخدام کنید ، دانش آموزان را مجبور به کار در باغچه ها کنید یا این که یک مدیر بخشنده باشید و به آن ها اجازه دهید فوتبال بازی کنند .از بین بیش از 150 شیء می توانید انتخاب کنید این احتمالات بازی را بسیار زیاد می کند ، نوع کف پوش و کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنید  یا اینکه از انواع کلاسیک آن ها استفاده کنید ، این انتخاب شما است .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی است که سعی دارد  انتخاب های متعدد در شیوه ی مدیریت را به بازیکن ارائه کند ، شما در این بازی می توانید بر همه چیز نظارت کنید از شیوه ی دکوراسیون مدرسه گرفته تا مدیریت زمان و نحوه ی کار معلمین و دانش آموزان ، اگر علاقه به کار های مدیریتی دارید این بازی برای شما عالی است در این بازی شما می توانید : _ مدرسه ی مخصوص خود را طراحی کنید و بسازید ، _ معلم استخدام کنید و اطمینان حاصل کنید آن ها راضی هستند یا از دست دادن با ارزش ترین کارکنان خود را ریسک کنید . _ دانش آموزان جدید استخدام کنید ولی اطمینان حاصل نمایید مدرسه ی شما به اندازه ی کافی بزرگ است. _ دانش آموزان خود را سالم و خوش حال نگه دارید ، انخاب کنید چه نوع غذایی در غذا خوری وجود داشته باشد و به چه قیمتی به فروش برسد ، هر چیزی بر روی کار های شما تاثیر می گذارد،سعی کنید تصمیمات درستی بگیرید . _ دانش آموزان و معلمان برای شما مشکلاتی جدی بوجود می آورند شما چگونه به این وضعیت های دشوار پاسخ می دهید ؟ _ اشیاء جدید باز کنید و اطمینان حاصل کنید مدرسه با استاندارد روز همخوانی دارد. _ آمار جزئیات دانش آموزان را مطالعه کنید تا به شما کمک شود بهتر به وضعیت تسلط پیدا کنید . _ از مد کلاسیک لذت ببرید ، در این مد شما از پایین ترین درجه شروع می کنیدو تبدیل به معروف ترین مدرسه در سطح شهر می شوید.

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

مشخصات بازی Rule Your School:

سبک بازی :شبیه سازی ،مستقل پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : WeersProductions منتشر کننده : WeersProductions لینک مرتبط : Steam
لینک دانلود