تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی RUN ROOMS – PC

RUN ROOMS یک داستان وحشتناک در مورد یک پسر است که حقیقت وحشتناک را می دانست. مردی که در ماسک تلاش می کند او را بگیرد. در اتاق، مرد می کند برای پیدا کردن چیزی که کمک می کند تا مرد را در ماسک قرار دهید و از پیچ و خم خارج شوید. اما مراقب باشید و ساکت باشید! گوش دادن به صداهای اطراف، به خصوص قبل از اینکه درب را باز کنید. شما می توانید یک درب خاص یا جمع آوری تمام تصاویر را پیدا کنید و حقیقت را می دانید. اما هر بار حقیقت متفاوت خواهد بود … این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی IDALGAME یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

RUN.ROOMS.center

مشخصات بازی RUN ROOMS:نام بازی :RUN ROOMSپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :IDALGAMEمنتشر کننده :IDALGAMEسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

RUN ROOMS

لینک دانلود