تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی RuneSage – PC

RuneSage, پس از طوفان بزرگ، کریستال هایی که توسط مگ های استفاده شده برای محافظت از جهان مورد استفاده قرار گرفته اند، از بین رفته اند و از بین رفته اند. خدای مقدس اکنون خالی است. شما به کمک تماس خود پاسخ می دهید – تلاش شما؛ برای پیدا کردن و بازگرداندن بلورها قبل از طوفان بعدی می رسد. با این حال، به زودی روشن می شود، که همه چیز کاملا ساده نیست به نظر می رسد. کمپانی بازی سازی George Gilbert یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

RuneSage.center

مشخصات بازی RuneSage:نام بازی :RuneSageپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :George Gilbertمنتشر کننده :George Gilbertسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

RuneSage

لینک دانلود