تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Running King – PC

Running King فقط یک دونده معمولی نیست که برای بازی استفاده می کنید. کنترل محیط، نه شخصیت! کمک به پادشاه برای فرار از جمعیت، که دیوانه وار به دنبال او برای گرفتن و مجازات برای تمام سال های حکومت وحشتناک هستند. اما آیا این واقعا پادشاه است؟ یا شاید او فقط قربانی یک بازی بی رحمانه و ناعادلانه است؟ به پادشاه کمک کن تا فرار کنی، از موانع اجتناب کنی و حقیقت را پیدا کن! وارد شدن به سطوح چالش انگیز هاردکور و داستان های اعتیاد آور بسیار هیجان انگیز است. کمپین، که به شما اجازه می دهد تا از طریق تمام سطوح و بقا پیشرفت کنید، جایی که می توانید با دوستان خود در طولانی ترین مسابقه رقابت کنید! آماده برای غلبه بر اعصاب خود باشید! کمپانی بازی سازی Eforb یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Running.King.center

مشخصات بازی Running King:نام بازی :Running Kingپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Eforbمنتشر کننده :Eforbسبک بازی :فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Running King

لینک دانلود