تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Running Sausage – PC

Running Sausage, شما برای سوسیس خرابکاری که میخواهید زنده بمانید و در هات داگ نباشید بازی کنید. مجموعه ای از موانع و دشمنان. انواع تجهیزات مختلف. گرانش، و همچنین جت ساتن، به شما کمک خواهد کرد که بازی کنید و تجربه ای ارزشمند کسب کنید. نمایشگر دستی، موسیقی فراموش نشدنی و مجموعه ای از سطوح – زمان خود را روشن خواهد کرد. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Mad Hunter Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Running.Sausage.center

مشخصات بازی Running Sausage:نام بازی :Running Sausageپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Mad Hunter Studio”,”EHTechnologyمنتشر کننده : Mad Hunter Studio”,”EHTechnologyسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Running Sausage

لینک دانلود