تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Rush Rover v1.0 – PC نسخه Early Access

Rush Rover یک بازی تیرانداز 2D از بالا به پایین است. در مقایسه با سایر بازی های مشابه این ژانر، تجربه تیراندازی به بازی های سنتی شبیه سازی نزدیک تر است. این شامل تولید نقشه تصادفی نقشه، سلاح های منحصر به فرد، تعداد زیادی از دشمنان مختلف، جنگ های هیجان انگیز و موسیقی متن فیلم chiptune پویا است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی radio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Rush.Rover.center

مشخصات بازی Rush Rover:نام بازی :Rush Roverپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :radioمنتشر کننده :radioسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Rush Rover

لینک دانلود