تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Russian Gangsta In HELL – PC نسخه PLAZA

روسیه، سال 2288 میلادی، دنیایی کاملا عجیب و شیطانی! Nikita یک گانگستر از اهالی روسیه است که هر کسی را می کشد و برای او هیچ چیز مهم نیست. او هر کاری را بدن هیچ اثاری از پشیمانی انجام می دهد. از دزدی از بانک تات قتل های زنجیره ای! او شیطانی در قالب انسان است. اما در یکی از این تلاش ها برای کشتار در شهر Kuvandyk تصمیم می گیرد تا با گروهی از خلافکارها نوشیدنی بخورد اما زمانی که حال و روز خوبی نداشت، آنها او را به یک معبد می برند و زمانی که از خواب بر می خیزد میتوجه می شود که در دنیای دیگری است، دنیایی به نام جهنم!

سایر توضیحات: بازی Russian Gangsta In HELL شما را به قعر جهنم می برد و شما باید تمام اجنه و شیاطین را بکشید و همه را نابود کنید. بازی از گرافیک بسیار خوبی برخوردار نیست اما سبک اکشن بازی می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. بازی Russian Gangsta In HELL توسط شرکت Nikita “Ghost_RUS” تولید و توسط شرکت Ghost_RUS Games به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Russian Gangsta In HELL center

مشخصات بازی Russian Gangsta In HELL :

نام بازی : Russian Gangsta In HELLپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Nikita “Ghost_RUS”منتشر کننده : Ghost_RUS Gamesسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Russian Gangsta In HELL

لینک دانلود