تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Russian Roads – PC

Russian Roads مسابقه شگفت انگیز در جاده های خشن، در جاده خاکی و در گل است. سفر در ماشین های مختلف صنعت ماشین روسیه و سعی کنید برای اولین بار آمده است! ارتقا خودکار خرید قطعات جدید خود را برای موتور. خرید چرخ های جدید رنگ ماشین را در رنگ دلخواهتان رنگ کنید! خودرو جدید خود را در گاراژ خود کشف کنید. خود را در نقش یک راننده در جاده های روسیه سعی کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Laush Dmitriy Sergeevich یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Russian.Roads.center

مشخصات بازی Russian Roads:نام بازی :Russian Roadsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Laush Dmitriy Sergeevichمنتشر کننده :Laush Studioسبک بازی : شبیه ساز، ماشین سوارینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Russian Roads

لینک دانلود