تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Russian SuperHero Dead Ivan – PC

Russian SuperHero Dead Ivan, جایی، در دورترین گوشه ای از روسیه، شما می توانید او را پیدا کنید: ابرقهرمان روسی بزرگ مرده ایوان! او با استفاده از رایج ترین کلیشه ها، با یک اره برقی پر از سحر و جادو مسلح است و همیشه برای مبارزه آماده است! در جایی که دیگر می توانید یک خرس را با چکمه های با بالایی دیدار کنید و همراه با او در پشت اژدها در حالی که گوزن های غول پیکر را تیراندازی می کنید؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Anatoliy Loginovskikh یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Russian.SuperHero.Dead.Ivan.center

مشخصات بازی Russian SuperHero Dead Ivan:نام بازی :Russian SuperHero Dead Ivanپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2016شرکت سازنده :Anatoliy Loginovskikhمنتشر کننده :Sometimes Youسبک بازی :فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Russian SuperHero Dead Ivan

لینک دانلود