تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی S COPTER Trials of Quick Fingers and Logic – PC

S-COPTER: Trials of Quick Fingers and Logic بازی بسیار زیبا و جذاب S-COPTER یک اثر فوق العاده در سبک بازی های Arcade و اندکی از سبک معمایی می باشد که در یک قالب ارائه شده است. این بازی که دارای نمایی دو بعدی می باشد از ترکیب رنگ ها و کاراکترهای بسیار زیبا و جذابی استفاده کرده است. وظیفه شما که بازی را پیش می برید انتقال و رساندن مسافران به مقصد و مکان هایی که مدنظرشان می باشد، است. اما بازی به همین سادگی ها نمی باشد! برای اینکه گیم پلی بازی اندکی سخت و دشوار شود موانع و مشکلات بسیار زیادی سر راه شما قرار خواهد گرفت. این مشکلات می تواند ترکیبی از محدودیت ها باشند. محدودیت های عمر و سوخت مصرفی. در هر پرواز با احتیاط پرواز کنید تا مسافران را با رضایت به مقصد برسانید.

سایر مشخصات : در حالت بازی به صورت یک نفره شما 40 مرحله مختلف را پیش روی خود دارید. مراحلی که با انواع خطرات ترکیب شده است که تنها کافی است یک حرکت اشتباه انجام دهید. اما در حالت چند نفره 20 مرحله پیش رویتان است. در این حالت باید بین هر دو بازیکن تعامل و همکاری برقرار باشد تا بتوانید به مقصد برسید. شما در حالت مبارزه ای با ده نقشه متفاوت می توانید وارد شوید. و اما حالت بسیار دشوار که بازیکنان قطعا از سازندگان بازی بیزار خواهند شد!! گرافیک دو بعدی زیبای بازی یقیناً نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب خواهد کرد. بازی  یک اتخاب بسیار مناسب برای اوقات فراغت و استراحت های کوتاه می باشد که همه ما می توانیم از زیبایی ها و جذابیت های آن نهایت استفاده را ببریم.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

S.COPTER.center

مشخصات بازی S-COPTER: Trials of Quick Fingers and Logic :نام بازی : S-COPTER: Trials of Quick Fingers and Logicپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 12Feb, 2018شرکت سازنده : Noble Fox Gamesمنتشر کننده : Noble Fox Gamesسبک بازی : اکشن امکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

S-COPTER: Trials of Quick Fingers and Logic

لینک دانلود