تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Safari Venture – PC

بازی Safari Venture یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های فکری است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح rokaplay تولید و توسط این کمپانی منتشر گردید. زورگر Erwin، بنیانگذار ابتکار “SERENGETI – برای یک زندگی بهتر” و تیم او از رنجرها به کمک شما نیاز دارند! فقط اگر شما موفق به قرار دادن تمام سنگ ها به درستی در این بازی رنگارنگ آفریقایی مضمون بازی 3 باشید، شما قادر خواهید بود تمام چالش های سافاری سرمایه گذاری و نجات حیوانات Serengeti از یک باند شیطانی از شکارچیان. پازل راه خود را از طریق 8 فصل هیجان انگیز و حل بیش از 100 به چالش کشیدن مسابقه 3 سطح. قدرت یو پی اس های جذاب و ریتم های آفریقایی باعث ایجاد هیجان و فضای واقعی سازی لذت ببرید!

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Safari.Venture.center

مشخصات بازی Safari Venture:نام بازی :  Safari Ventureپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : rokaplayمنتشر کننده : rokaplayسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Safari Venture

لینک دانلود