تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Salt -PC

Salt یک بازی در مورد آزادی و اکتشاف است. شما در یک جزیره با منابع اساسی مورد نیاز برای ساخت اولین قایق خود را شروع می کنید و پس از آن شما آزاد هستید تا هر جهت را انتخاب کنید و تا آنجا که مایلید بروید. در طی ماجراجویی شما جزیره های ناشناخته را کشف خواهید کرد، مکان های اسرار آمیز را کشف می کنید، در مأموریت های خود می روید، در دریا آرام می شوید، کشتی های خود را ارتقا دهید، کشف دزدان دریایی و شخصیت های دیگر، و صدها نفر از موارد نادر را در سرتاسر دریا بگذارید! گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Lavaboots Studios یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز XP تست شده است و قابل اجراست*

Salt.center

مشخصات بازی Salt:نام بازی : Saltپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Lavaboots Studiosمنتشر کننده : Lavaboots Studiosسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Salt

لینک دانلود