تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Sea Dogs To Each His Own Hero of the Nation – PC نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/05/24 آپدیت جدید اضافه شد.

Sea Dogs To Each His Own Hero of the Nation بازی Sea Dogs To Each His Own Hero of the Nation با داستانی طولانی، دراماتیک و بسیار جذاب از سری بازی های سبک ماجرایی و جنگی است که تجربه یک بازی فوق العاده را به شما منتقل میکند. مسیر کسب قدرت برای شما با دورویی و ریخته شدن خون بسیاری مهیا شده است! بعد از احاطه قدرت توسط پادشاه وقت فرانسه حالا این شمایید که بد نام ترین کاپیتان دریایی فرانسه لقب گرفته اید. ولی شما می توانید از این فرصت استفاده کرده و تمام قدرت ممکن را به دست بگیرید تا بر دریاها حکمرانی کنید. برای رسیدن به اوج قدرت باید با روش خود مبارزه کنید.

سایر توضیحات : در بازی بسیار مهیج Sea Dogs To Each His Own Hero of the Nation این فرصت برای شما مهیا شده که به بالاترین درجه قدرت در فرانسه برسید و بر صندلی قدرت تکیه بزنید. ابتدا باید با کشتی خود اوضاع دریا را به دست بگیرید و پس از آن به تدریج اوج گرفته و پیشرفت کنید. این بازی ماجرایی و جنگی توسط استودیو بازی سازی BlackMark Studio برای علاقه مندان به این سبک بازی ها طراحی و ساخته شده و از طریق همین کمپانی منتشر شده است. بر این اساس شما هم میتوانید برای اولین بار این بازی فوق العاده مهیج را با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی دانلود کرده و بازی کنید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Sea.Dogs.To.Each.His.Own.Hero.of.the.Nation.center

مشخصات بازی Sea Dogs To Each His Own Hero of the Nation :نام بازی : Sea Dogs To Each His Own Hero of the Nationپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : BlackMark Studioمنتشر کننده : BlackMark Studioسبک بازی : ماجرایی و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Sea Dogs To Each His Own Hero of the Nation

لینک دانلود