تبلیغات
اصیل ها

اصیل ها

داستان سه خانواده خون‌آشام اصیل در نیواورلئان...

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
روزی روزگاری

Roozi-Roozegari-ads

وقتی شخصیت های دیزنی وارد دنیای واقعی می شوند...

buttom

دانلود بازی SiegeCraft Commander برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

SiegeCraft Commander یکی از بازی های جدید سال 2017 است که توسط کمپانی Blowfish Studios برای کامپیوترهای شخصی ارائه شده است. پیشتر نیز شاهد انتشار این بازی برای پلتفرم های مختلف دیگر نظیر XBOX360 بودیم. این بازی در سبک RTS (Real-time Strategy) ساخته شده است و در حقیقت یک بازی به سبک نوبتی است بدین صورت که یک حرکت را شما انجام میدهید و یک حرکت را حریفتان! در این بازی شما باید تمرکز خود را بر روی ساخت و تحکیم قلعه ی خود قرار دهید و با استفاده از فکر و ایده ی خودتان به تقویت برجک های دفاعی خود بپردازید. علاوه بر این شما باید زمانبندی قدرتمندی داشته باشید و بتوانید برای غلبه بر حریف خود نقشه بکشید و در زمان مناسب به دشمن خود حمله ور شوید.

سایر توضیحات: در این بازی زمانی که شما یک برجک حریف را ویران میکنید میتوانید یک دومینوی جالب را مشاهده کنید چرا که قطعه های مختلف قلعه به صورت یک دومینو فرو خواهد ریخت. علاوه بر این، دقت شما برای پرتاب موشک و TNT های مختلف نیز نیاز است چرا که یک هدف گیری خوب میتواند به تضعیف بیشتر دشمن بیانجامد و با یک هدفگیری مناسب میتوانید تعداد بیشتری از افراد دشمن را نابود سازید و استحکامات بیشتری از دشمن را نابود کنید.

دانلود بازی seigecraft commander

شوالیه های تاریخی نیز محوریت اصلی این داستان را به عهده دارند و شما در طول این بازی با انواع شوالیه ها و قومیت های افسانه ای روبرو خواهید شد. این شوالیه ها هر کدام به دنبال گنج های مخفی هستند و شاید داستان بازی نیز طبق پیش بینی شما جلو نرود… پس مراقب باشید. در این راه پر پیچ و خم شما از ابزار آلات مختلفی بهره مند هستید و میتوانید از قدرت های مختلف هر نوع برجک برای پیروزی کمک بگیرید. در نهایت این قدرت ذهن شماست که راه پیروزی را برای شما هموار میسازد و یا طعم تلخ شکست را برایتان به همراه می آورد.

SiegeCraft Commander

لینک دانلود