تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition – PC نسخه PLAZA

بازی Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition شما را به یک فضای فول اچ دی خواهد برد! زمانیکه موجی از موجودات بد و نابکار در سرزمین Sequin Land در حال خزیدن هستند. حالا زمان نجات این شهر است و هیچ کسی جز Shantae Half Genie Hero نمی تواند این مسئولیت را به دوش بکشد. شما باید با استفاده از توانمندی های مخصوص این شخصیت به جنگ با دشمنان مختلف بروید و هر کدام را به شیوه ای خاص به درک واصل کنید. اما یادتان باشد که در نهایت شما باید با اصلی ترین غول این سرزمین روبرو شوید و خود را برای مبارزه با او آماده کنید.

سایر توضیحات: بازی Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition جدیدترین نسخه از سری بازی های Shantae Half Genie Hero است که توسط شرکت WayForward برای پلتفرم ویندوز تولید شده است. در بازی Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition شما با حرکات مختلف این شخصیت کارتونی باید به جنگ دشمنان مختلف بروید و با آنها مبارزه کنید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Shantae Half-Genie Hero Center

مشخصات بازی Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition :

نام بازی : Shantae Half Genie Hero Ultimate Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : WayForwardمنتشر کننده : WayForwardسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Shantae Half Genie Hero Ultimate Edition

لینک دانلود