تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Shape of the World – PC

Shape of the World یک بازی کاوشگر اول شخص مبتکر است که در یک جهانی که در اطراف شما رشد می کند، ظاهر می شود. سفر به وسیله یک اکوسیستم روانگردان و رنگارنگ فلاور، شکوفایی آبشارها، کوه های پرجمعیت، یکپارچه درخشان و موجودات فریبنده است. فرار 1-3 ساعت از کار، اضطراب و استرس. توجه: غوطه وری، اکتشاف و تفکر، هسته شکل جهان است. این یک مکان برای از دست رفتن است، یک جهان آرام برای شما به صرف 1 تا 3 ساعت ماندرینگ با سرعت خود را، مشاهده و پیش ببرید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Hollow Tree Games یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Shape.of.the.World.center

مشخصات بازی Shape of the World:نام بازی :  Shape of the Worldپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Hollow Tree Gamesمنتشر کننده : Plug In Digitalسبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Shape of the World

لینک دانلود