تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی Shirina – PC

بازی Shirina یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های شبیه ساز و فکری است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Mia Blais-C\u00f4t\u00e9 تولید و توسط همین کمپانی منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Mia Blais-C\u00f4t\u00e9 یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Shirina.center

مشخصات بازی Shirina: نام بازی :  Shirina پلتفرم : PC زبان :  انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده : Mia Blais-C\u00f4t\u00e9 منتشر کننده : Mia Blais-C\u00f4t\u00e9 سبک بازی : شبیه ساز، فکری نوع فایل: ISO لینک مرتبط : STEAM

Shirina

لینک دانلود